Recept iz lise

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

tema odprta - 12. avg 2008 13:53 | ogledi: 1.262 | odgovori: 2

Pozdravljene mojstrice!

zanima me, če je morda katera preizkusila recept iz julijske Lise, čisto na zadnjem listu v reviji je fina mangova rolada... Moj drugi primer te rolade je ravno na hladnem :) in moram priznati da je tako zelo enostavna za pripraviti, za pojesti pa zgleda da še enostavnejša :) res je super

nitta

Temo je spremenil(a) nitta dne 12. avg 2008 16:05:25

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

12. avg 2008 15:05

Nam lahko zaupaš recept? Lise ne kupujem, bi pa pripravila mangovo rolado, če je res tako dobra, kot praviš. Je še namreč nisem jedla. galja

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

12. avg 2008 15:18

Prvič sem pripravljala točno po receptu, torej z mangom, danes pa sem jo naredila kar z domačimi brekvami in je prav tako zelo okusno. Recept: za biskvit: 4 rumenjake 1 zavitek vanili sladkorja 120g sladkorja 4 beljake 100 g moke 30g jedilnega škroba 1 žličko pecilnega praška za nadev in dekoracijo: 9 listov želatine 1 mango naribano lupino in sok 2 bio limon 30ml pomarančnega soka 160g sladkorja 500g nemastne skute 400ml smetane pečico na 200°C, biskvit se peče 14 minut, priprava biskvita, tako kot za rolade, seveda posebaj vmešamo na koncu beljake da je rahlo. Pri kremi pa takole. 3 liste želatine namočimo. Olupimo mango in sadni del odrežemo od koščice. 3/4 ga z limonino lupino, pomarančnim sokom in 30g sladkorja zmešamo s paličnim mešalnikom. Stopimo želatino in jo umešamo v mangovo kašo. Namočimo preostalo želatino. Zmešamo limonin sok, skuto in 130g sladkorja. Želatino stopimo in umešano v skuto. Trdo stepemo smetano (sama dam vedno eno rastlinsko in eno navadno) in prav tako umešamo v skuto. Biskvit razvijte in premažite s polovico skute in mangove kreme. Spet zavijte, premažite s preostalo kremo in za približno 3 ure hop v hladilnik. Preostali mango narežemo na trakce (jaz sem kar z nožkom za krompir lupit) in z njimi okrasimo rolado. Pa sladek tek :) nitta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti